VUČIĆ U ČOKI: Vojvodina je bila, jeste i uvek će biti Srbija
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić prilikom obilaska Severnobanatskog okruga obratio se građanima preko svog Instagram profila.
Foto: Printskrin
- Dragi prijatelji, hvala vam što ste me sačekali u ovolikom broju. Dugo nisam bio u Čoki. Ulagaćemo u ovo mesto, kako bismo ga približili Novom Sadu i Beogradu i tako omogućili dolazak investitora. Radićemo na putnoj infrastrukturi, školi, rekonstrukciji Doma zdravlja u Čoki kako bi i mladi i stari imali najbolju zdravstvenu negu i uslugu - rekao je predsednik Vučić.
- Došao sam da čujem vas i vaše probleme, kao i šta je to što još možemo da uradimo. Mnogo mi je drago da vas vidim u ovim nelakim trenucima u svetu. Kada se sve lomi i menja, naše je da zemlju sačuvamo i zaštitimo mirno, strpljivo i trpeljivo. Zato vas pozivam na veliki skup na kom ćemo da pokažemo da je Vojvodina bila, da jeste i da će uvek biti Srbija i da mogu samo da sanjaju da nam kidaju deo teritorije - dodao je predsednik.
Preporučujemo
DECA POZIVAJU VUČIĆA DA SE OBESI: Jeziv transparent u dvorištu škole (FOTO)
07. 02. 2025. u 09:37
VUČIĆ RAZGOVARAO SA NARODOM: Vojvodina bila i jeste Srbija, zemlju moramo sačuvati i zaštititi mirno
07. 02. 2025. u 08:13 >> 15:26
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (33)