NA POZIV PREMIJERA VUČEVIĆA: Vučić sutra na sednici Vlade

PREDSEDNIK Aleksandar Vučić prisustvovaće sutra sednici Vlade Srbije, na poziv premijera Miloša Vučevića.

НА ПОЗИВ ПРЕМИЈЕРА ВУЧЕВИЋА: Вучић сутра на седници Владе

Foto: Tanjug

Sednica je zakazana u 10 časova u Palati Srbija, saopštila je pres-služba predsednika.

Kako je ranije Tanjugu potvrđeno u vladi, na sednici će se odlučivati o predlogu Vučića da u Srbiji u nedelju bude proglašen Dan žalosti povodom tragedije na Cetinju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (43)

VENAMA PREDSEDNIKA FIFA TEČE SRPSKA KRV: Kako je Beograđanka spasila život Infantinu - prvi čovek svetskog fudbala stupio u kontakt sa njom