BRUKA: Bajden napao mrtvog Miloševića u NJujorku

PREDSEDNIK SAD Džozef Bajden podsetio je da je u poslednjoj deceniji prošlog veka "pozivao na odgovornost (predsednika SRJ Slobodana) Miloševića za ratne zločine".

БРУКА: Бајден напао мртвог Милошевића у Њујорку

Tanjug

- I odgovarao je za njih - rekao je Bajden.

Kazao je i da je  odlučio da "nakon 50 godina javne službe došlo vreme da nova generacija povede moju zemlju napred", ali nije istakao da je napustio predsedničku trku posle debakla u TV debati protiv protivkandidata Donalda Trampa.

Inače, Bajden je u poslednjoj deceniji prošlog veka pozivao na bombardovanje Beograda, kao i na rušenje svih mostova na Drini.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (5)

PRIČA O NAJSTARIJEM SRPSKOM KRSTU