BRUTALNO IŽIVLJAVANJE KURTIJEVE POLICIJE: Pogledajte snimak upada u objekat Pošte Srbije u Zvečanu (VIDEO)
05. 08. 2024. u 17:04
PRIPADNICI tzv. kosovske policije upali su u objekte u kojima posluju ogranci Pošte Srbije.
Povezane vesti
KURTIJEVE PROVOKACIJE NA BADNJI DAN: Albanskoj policiji smeta kada Srbi proslavljaju Božić i transparent "Mir Božji, Hristos se rodi" (VIDEO)
KURIJEVIM policajcima zasmetao je u Kosovskoj Mitrovici transparent koji su Srbi nosili sa natpisom "Mir Božji, Hristos se rodi".
06. 01. 2026. u 19:27
KURTI PROTERUJE I BOŽIĆ! Tzv. KP zabranila u Severnoj Mitrovici transparent "Mir Božji Hristos se rodi"
TZV. kosovska policija zabranila je večeras u severnom delu Kosovske Mitrovice postavljanje transparenta "Mir božji, Hristos se rodi".
06. 01. 2026. u 18:12
Najnovije iz rubrike
BRNABIĆ: Blokaderi iz bivše vlasti su imali dovoljno vremena da pokažu da vole Srbiju
DRAGAN Đilas je pokazao šta zna i ume do 2012. godine, poručila je Ana Brnabić.
22. 03. 2026. u 17:24
U SLOVENIJI NESTAŠICA GORIVA , A KOD NAS GA IMA: Važna lekcija o biranju, o odlukama, o izborima, o tome koje i kakvo rukovodstvo biramo
OVO je jako važna lekcija o biranju, o odlukama, o izborima, o tome koje i kakvo rukovodstvo biramo.
22. 03. 2026. u 17:20
VJERICA RADETA O BLOKADERIMA: Strašno mi je da postoje Srbi koji se ponašaju kao ustaše
OVO sad što se okuplja na ulici, to su tako neki nikogovići, besposličari, njih par desetina, kaže poptredsednik SRS Vjerica Radeta.
22. 03. 2026. u 17:00
MILOŠ VUČEVIĆ DEKLASIRAO ĐILASA Ponovo širenje laži, bedan pokušaj da sakrije svoje neuspehe, narod ima pamćenje
LIDER naprednjaka i savetnik predsednika republike za regionalna pitanja Miloš Vučević izjavio je da Dragan Đilas ponovo širi laži i mržnju umesto da ponudi konkretan politički plan.
22. 03. 2026. u 16:02
BLOKADERI ZAKUKALI: Mole za pare, a u pozadini ni manje ni više nego hrvatska muzika (VIDEO)
NOVA objava blokadera iz Kule zgrozila je građane Srbije. Naime, blokaderi zgubidani javno mole za donaciju svoje liste na predstojećim izborima, koji će biti održani 29. marta.
22. 03. 2026. u 15:57
Komentari (0)