SRPKINJA PODNELA OSTAVKU: Napustila mesto direktora u opštini Leposavić
ANĐELA Simić, koju je gradonačelnik Leposavića Ljuljzim Hetemi imenovao za jednog od direktora opštinskih direkcija iz redova srpske zajednice, danas je podnela ostavku, saznaje T7, a prenosi Gazeta ekspres.
Foto: D. Zečević
Kako saznaju izvori T7, Anđela Simić je tokom dana podnela ostavku predsedniku opštine Leposavić koji već nedeljama boravi u zgradi opštine.
Razlozi za ostavku još nisu poznati, a o tome se nisu izjašnjavali još ni čelnici opštine Leposavić.
T7 preko istih izvora saznaje i da se od ponedeljka očekuju i druge ostavke policijskih zvaničnika na severu koji pripadaju srpskoj zajednici i koji su nedavno pristupili kosovskoj policiji.
(kosovo-online.com)
BONUS VIDEO - OVAKO SE BRANI KRIMSKI MOST: Svuda je magla i dim
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (1)