ŠEŠELJ: Srbija mora da izdrži pritiske, protesti se već gase (VIDEO)
PREDSEDNIK SRS Vojislav Šešelj izjavio je da Srbija mora da izdrži pritiske koji stižu sa zapada.
Foto: V. Danilov
- EU nema kapacitet da vodi pregovore Beograda i Prištine. Očigledno je da bez Amerikanaca oni ne mogu ništa - rekao je Šešelj.
Ističe da se protesti "protiv nasilja" već gase kako počinje sezona godišnjih odmora.
- Ne šeta ovde radnička klasa, ne šeta sirotinja. Ne znam nikog iz Batajnice da učestvuje na ovim protestima - kazao je lider radikala za Informer TV.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SVE KLjUČA OKO FOKLANDSKIH OSTRVA: Argentinski predsednik poslao poruku koja će razbesneti Britance
PREDSEDNIK Argentine Havijer Milej izjavio je da je njegova vlada "svakim danom sve bliže" povratku suvereniteta nad Foklandskim ostrvima, produbljujući diplomatski spor izazvan politički obojenim slavljem reprezentacije Argentine nakon pobede nad Engleskom na Svetskom prvenstvu ranije ove sedmice, piše briselski portal Politiko.
17. 07. 2026. u 14:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (1)