"BEZ MIRA NEMATE NIŠTA" Vučić: Ne morate da me volite, ali morate da verujete državnom rukovodstvu
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić je u svom današnjem obraćanju podsetio građane Srbije da je neophodno da sačuvamo mir i radimo na poboljšanju odnosa sa Albancima.
Foto: Printskrin
Najavio je da ćemo nastaviti da radimo na normalizaciji odnosa, ali da ćemo se čvrsto držati svojih crvenih linija, kao što smo već radili, ali to se nekako prećutalo. Kaže da je važno da mi razumemo koliko je komplikovana situacija.
- Pozivam građane Srbije da veruju svom rukovodstvu, ne moraju mene da vole, ne moraju da glasaju, samo da veruju u rodoljublje i posvećenost svog državnog rukovodtva. Ja znam šta radim. Nikada ništa tajno neću da uradim jer ne postoji ništa tajno, svi sporazumi su kompletno dostupni. Mi smo taktički uvek bili superiorni, a suštinski uvek gubili. Ako analizirate rezultate objektivno, videćete da sa rezultatima to stoji malo drugačije. Pošto mene ne zanima da budem voljen, to me zanima samo kod moje troje dece, moj je posao da Srbiji ostavim najbolje rezultate kao predsednik republike. Znam šta moramo da sačuvamo. "Mir nije sve, ali bez mira nemate ništa" - rekao je Vučić, a zatim citirao i predsednik Sija.
Kaže da ćemo sve dati da sačuvamo mir i da idemo ka putu boljeg razumevanja sa Albancima.
Preporučujemo
VUČIĆ: Suočavaćemo se sa dodatnim pritiscima oko KiM, pokušaće da okrive Srbiju
10. 03. 2023. u 17:54
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (64)