NAPRED, SRBIJO: Predsednik se obratio pred put u Brisel (VIDEO)
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram nalogu snimak pred put u Brisel.
Foto: Printscreen/Instagram
- Da se presvučem i za 15 minuta krećem za Brisel, obavili smo poslednje pripreme. Hoću da se zahvalim onom delu ljudi u Srbiji koji nije veliki, a koji ima poverenja u svoje državno rukovodstvo i koji veruje da ćemo uraditi ono što je najbolje za našu zemlju. Onima koji se unapred spremaju da nas napadaju, zato što smo potpisali nešto, jer ćemo tako da budemo izdajnici, a u stvari nikada nisu bili zabrinuti za svoju zemlju, i onima drugima koji ukoliko ne potpišemo nešto unapred znaju da smo krivi, jer se vraćamo u devedesete, hoću samo da kažem da se ne sekiraju, brinućemo o njima, niti će biti kapitulacije, niti će biti povratka u devedesete. Srbija će ići napred, ma koliko teško bilo i uspećemo da se izborimo za to - poručio je predsednik.
Podsetimo, u Briselu će danas biti održana nova runda dijaloga Beograda i Prištine, na kojoj će, kako se očekuje, tema biti francusko-nemački predlog za normalizaciju odnosa.
Preporučujemo
VUČIĆ ZA SRPSKI NAROD NA KIM: Predsednik se zalaže za ZSO još od 2013. godine
27. 02. 2023. u 10:30
VUČIĆ U TEŠKOJ POZICIJI: Predsednik danas u Briselu, "crvene linije" su jasne
27. 02. 2023. u 10:20
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (201)