"NIKO NIJE GOVORIO O MIRU, VEĆ SAMO O POBEDI NAD DRUGOM STRANOM" Vučić o Putinovom i Bajdenovom govoru
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se večeras iz Abu Dabija.
Foto: Printskrin TV Pink
- Ceo svet je danas pratio govore predsednika Putina i predsednika Bajdena. Obojica govornika potvrdili su ogromne razlike koje postoje u doživljaju današnjeg sveta, potezima koji predstoje i da se ide u dalju eskalaciju. Niko nije govorio o miru, već samo o pobedi nad drugom stranom. Za predsednika Putina istina je na strani Rusije, za predsednika Bajdena "Ukrajina nije mesto na kom će Rusija da pobedi". Idemo ka daljem rasplamsavanju sukoba. Jasno je da niko ne želi da prihvati rešenje u sredini, već samo svoju pobedu, odnosno poraz druge strane - kazao je Vučić.
Nema sumnje da je situacija veoma teška i da će biti sve teža, rekao je on.
- Očekujem pojačane napade sa nešto pripremljenije ruske strane i pripremu ukrajinske kontraofanzive u mesecima koje dolaze - izjavio je Vučić.
Preporučujemo
DOBAR I VAŽAN RAZGOVOR SA ISKRENIM PRIJATELjEM SRBIJE: Vučić razgovarao sa Sančezom
21. 02. 2023. u 18:46
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (1)