PREDSEDNIK O TOME ŠTA MU JE REKAO VUČELIĆ: "Neće se naljutiti što ovo otkrivam"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je jutros u jutarnjem programu na Pinku da je njegova uloga da očuva mir.
Foto: Instagram/Arhiva VN
Vučić je otkrio i šta mu je jednom prilikom rekao Milorad Vučelić, glavni i odgovorni urednik "Večernjih novosti".
- Milorad Vučelić mi je rekao, neće se naljutiti što ovo otkrivam, da gleda ovo oko Kosova, i rekao mi je da čak i gde imam mogućnost da lako odogvorim i steknem poene, ja neću da se saglasim sa našim ljudima. Ja sam rekao da nije moje da se saglasim sa ljudima uvek, već da sačuvam mir, koliko smo pruga napravili, kolike su plate, koji su rezultati - istakao je Vučić.
BONUS VIDEO: NAJPOTRESNIJI SNIMAK UOČI BOŽIĆA: Cela Srbija je plakala zbog malog Stefana
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN GUBI KRIM? U toku je "duboka operacija" - Ukrajina izvodi brz povratak poluostrva nakon 12 godina
ZAPADNI mediji i stručnjaci danima unazad predviđaju da bi se poluostrvo Krim moglo vratiti pod ukrajinsku kontrolu, jer je Ukrajina prekinula ruske linije snabdevanja.
06. 06. 2026. u 08:59 >> 08:59
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (91)