SRBI POSTAVILI ŠATOR U RUDARU: Okupljeni građani odlučili da noć provedu na barikadi
U RUDARU kod Zvečana, gde su u toku dana postavljene barikade i okupili se građani zbog hapšenja Srbina Dejana Pantića, podignut je šator kako bi se ljudi sklonili od kiše koja neprestano pada više od tri sata.
Foto:Novosti
Okupljeni građani odlučni su da noć provedu na barikadi i još čekaju informacije šta se dešava sa Dejanom Pantićem.
Pantić je uhapšen danas na Jarinju, zbog čega su postavljene barikade kod Leposavića i Rudara, a u više mesta na severu Kosova i Metohije okupili su se građani u znak podrške uhapšenom bivšem policajcu.
(Kosovo onlajn)
Preporučujemo
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (2)