ZA SVETOG NIKOLU IDEM MEĐU RUDARE U KOSTOLAC: Moramo da imamo dovoljno struje i gasa

17. 12. 2021. u 21:24

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostuje večeras u vanrednom Nacionalnom Dnevniku gde priča o tome kako je protekao sastanak državnog vrha i rukovodilaca energetskog sektora, gde je između ostalog najavio najavio posetu rudniku u Kostolcu.

ЗА СВЕТОГ НИКОЛУ ИДЕМ МЕЂУ РУДАРЕ У КОСТОЛАЦ: Морамо да имамо довољно струје и гаса

Foto: Printscreen TV Pink

– Za dva dana, odnosno u nedelju, na Svetog Nikolu idem u Kostolac. Više ne sme da bude ni slave ni Božića i Nove godine za nas, sve ćemo to da obeležimo na radnom mestu da bi Srbija imala dovoljno struje i dovoljno gasa – rekao je predsednik Vučić.

Podsetimo, ranije danas predsednik Vučić je održao je hitan sastanak povodom energetske situacije u svetu i Srbiji, kako bi se razmotrila trenutna situacija i preduzele mere da se slično ne ponovi.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (4)

Addiko Bank Srbija ostvarila rekordne rezultate i sprovela sveobuhvatnu transformaciju poslovanja