ANDRIJA MANDIĆ O ALBANSKIM PROVOKACIJAMA: Bahato ponašanje naoružanih siledžija je još jedan primer pritiska i torture nad Srbima

В.К.

20. 09. 2021. u 20:30

PREDSEDNIK NSD-a i jedan od lidera DF-a Andrija Mandić oglasio se povodom današnjih dešavanja na graničnim prelazima na Kosovu i Metohiji i delovanju lažne policije tzv. Kosova i rekao da je najnovije nasilje privremenih vlasti na KiM za svaku osudu.

АНДРИЈА МАНДИЋ О АЛБАНСКИМ ПРОВОКАЦИЈАМА: Бахато понашање наоружаних силеџија је још један пример притиска и тортуре над Србима

Foto: Tanjug/Milica Nikolić

- Bahato ponašanje naoružanih siledžija je još jedan primer pritiska i torture nad Srbima. Srpski narod u Crnoj Gori iskazuje potpunu solidarnost sa našim sunarodnicima kao što su oni to činili za nas u odbrani svetinja SPC - napisao je Andrija Mandić na Tviteru.

BONUS VIDEO: ROSU na Jarinju

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

Kada je keš/refinansirajući kredit najbolja opcija za vas i kakve opcije nude banke u Srbiji?