Dečaka baba i deda mučili i izgladnjivali DO SMRTI, a sve to snimali GODINAMA
15. 02. 2020. u 20:32
Policija je kazala da jedan od snimaka koji je nastao pre dve godine kada je tek došao u njihov dom prikazuje zdravog i dobro uhranjenog dečaka
Foto: Depositphotos
Prema izveštaju tužioca, policija je pronašla snimke koji svedoče o nasilju nad dečakom kojeg su prisiljavali na vežbanje te su ga fizički kažnjavali. Poslednje dve godine Džejms Aleks Harli živo je u američkoj saveznoj državi Montani sa bakom i dedom kao i njihovom decom, među kojima je bio i 14-godišnji ujak dečaka. Sa njima je živeo otkad mu je otac preminuo.
Pročitajte još: Vladimir GOLIM RUKAMA ubio pedofila sa sekirom: Manijak pretio dečacima da će ODSEĆI NEŠTO ako se ne skinu (VIDEO)
Policija je kazala da jedan od snimaka koji je nastao pre dve godine kada je tek došao u njihov dom prikazuje zdravog i dobro uhranjenog dečaka, dok je u vreme smrti pronađen neuhranjen, piše CNN.
- Mislim da su kontinuirana tortura i premlaćivanje ostavili takve posledice koje su na kraju odvele dečaka u smrt - kazao je Bjorn Bojer, zvaničnik iz tužilaštva. Osim fizički bio je i psihički vrlo loše. Kako su sami članovi porodice kazali, deečak je u poslednje vreme bio "suicidan" i čuo je glasove.
Osim njih troje koji su optuženi za namerno ubistvo dečaka, uhapšen je i još jedan 18-godišnjak koji je navodno bio porodični prijatelj, a koji se takođe nalazi na jednom od snimaka u kom se jasno vidi kako dečaka tuče veslom.
(vecernji.hr)
e
16.02.2020. 11:37
na smrt mucenjem, sve su to naslednici posle tri generacije zderaca veverica i incestuoznog razmnozavanja, zato je amerika bolest i otrov za ljudsku rasu
Komentari (1)