Kanadski premijer se ne seća da je pipkao mladu novinarku
02. 07. 2018. u 23:42
Incident se navodno desio na festivalu na kojem je skupljan novac za "Lavina fondaciju", dobrotvornu organizaciju kojoj se Džastin Trudo priključio nakon što mu je brat Mišel stradao u lavini 1998. godine
Foto: Tanjug/AP
Incident se navodno desio na festivalu na kojem je skupljan novac za "Lavina fondaciju", dobrotvornu organizaciju kojoj se Trudo priključio nakon što mu je brat Mišel stradao u lavini 1998. godine.
Nakon festivala u lokalnom listu "Kreston veli advans" pojavio je nepotpisan uvodnik u kojem je Trudo optužen da je "pipkao" i "na neodgovarajući način se ponašao" prema mladoj novinarki na zadatku. U tekstu je navedeno da je prema njoj Trudo pokazao "očigledno nepoštovanje" bez navođenja detalja šta se tačno desilo.
"Sećam se dobro tog dana u Krestonu. Dobro sam se proveo tog dana; ne sećam se uopšte bilo kakvih negativnih interakcija tog dana", rekao je juče Trudo.
"Si-Bi-Si" je početkom ove godine stupio u kontakt sa ženom koja je bila tema uvodnika, ali je ona kazala da ne želi da više bude povezivana sa tom pričom niti da joj se ime pojavi.
"Bio je to dodir na kratko. Ne bih to kategorisala kao seksualni napad", navela je Burnova, koja smatra da je tekst koji optužuje Trudoa napisala sama novinarka.
Tadašnji urednik lista Brajan Bel takođe je pričao za "Si-Bi-Si njuz" i rekao da je to što je opisano u uvodniku bilo "definitivno neodgovarajuće".
"Svakako verujem da se to desilo", kazao je Bel.
ACO
03.07.2018. 01:28
Ma pale mu obrve na oci i nije vidio sta pipa.
Ko bi rekao da je i on muško...
Komentari (2)