Molotovljev koktel bačen na Gradsku kuću u Novom Sadu: Muškarac najpre RAZGOVARAO SA PORTIROM, pa pokušao da zapali zgradu!

Novosti Online/J.S.

14. 06. 2020. u 21:38

Vatra ugašena, izgrednik uhapšen

Молотовљев коктел бачен на Градску кућу у Новом Саду: Мушкарац најпре РАЗГОВАРАО СА ПОРТИРОМ, па покушао да запали зграду!

Foto: D. Dozet

NEIDENTIFIKOVANI  sredovečni muškarac večeras, nešto pre 20 sati, bacio je „molotovljev koktel“ na jedan od prozora Gradske kuće u Novom Sadu.

On je nekoliko minuta pre toga ušao u Gradsku kuću i razgovarao sa portirom. Zatim je izašao i „koktel“ bacio na jedan od prozora u prizemlju ovog zdanja u centru Novog Sada u kojem su i kancelarije gradonačelnika.
 
Vatrogasci i policija za svega nekoliko minuta pristigli su na lice mesta. Požar je ugašen, a izgrednik je uhapšen.



Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (1)

Miki-Zg

14.06.2020. 21:55

Policija i sudstvo postupite po zakonu ,Naplatiti štetu i gosp: u zatvor ?