HAPŠENJE U ŠAPCU: Pretio komšinici, lupao po izlogu, pa vređao policajce
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Šapcu uhapsili su D. Dž. (70) iz ovog grada.
Foto Depositphotos
Sumnja se da je učinio krivična dela ugrožavanje sigurnosti, nasilničko ponašanje i ometanje službenog lica u činjenju službene dužnosti, rečeno je „Novosti“ u PU Šabac.
D. Dž. se sumnjiči da je najpre pretio komšinici i vređao je, a da je potom pretio radnicama jednog kioska i drvenom motkom lupao po izlogu.
Policija ga je ubrzo pronašla, a D. Dž. se, kako se sumnja, opirao hapšenju i vređao policijske službenike.
Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Šapcu, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.
Preporučujemo
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)