KONAČNO NAM STIŽE LEPO VREME: Sutra nas čeka pravi prolećni dan, temperature će napokn biti iznad 10 stepeni
U SRBIJI će sutra biti pretežno sunčano, a u brdsko-planinskim predelima i na severozapadu promenljivo oblačno, sa dužim sunčanim intervalima.
Foto: D. Balšić
Vetar će biti slab i umeren, severni i severozapadni. Jutarnja temperatura od -5 C do 0 C, a najviša dnevna od 7 C do 12 C, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.
U Beogradu pretežno sunčano i malo toplije. Vetar slab i umeren, severozapadni. Jutarnja temperatura od -4 C do 0 C, a najviša dnevna oko 11 C.
I narednih sedam dana, do 1. aprila, osetno toplije i u većini dana pretežno sunčano.
Samo se u subotu krajem dana na severu, a u nedelju ujutru i u ostalim krajevima očekuje se prolazno naoblačenje, ponegde sa slabom kišom, na visokim planinama sa snegom.
Preporučujemo
BABA MARTA NE POPUŠTA: Prognoza prava zimska, sneg moguć i u Beogradu
24. 03. 2021. u 00:49
PONOVO SNEG, A NA SEVERU SRBIJE POTPUNO DRUGAČIJE: Evo kakvo nas vreme očekuje danas
23. 03. 2021. u 07:22
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)