PREMINULA PORODILJA IZ KRALJEVA: Izgubila bitku sa koronom

Г. Ћировић

08. 10. 2021. u 14:51

PORODILjA (36) sa teritorije Kraljeva, obolela od koronavirusa, koja je u ponedeljak transportovana u Klinički centar u Kragujevcu, jutros je preminula.

ПРЕМИНУЛА ПОРОДИЉА ИЗ КРАЉЕВА: Изгубила битку са короном

Foto: Arhiva VN

Ovu informaciju potvrdio je doktor Milan Parezanović, načelnik Infektivnog odeljenja i pomoćnik direktora za internistički sektor Opšte bolnice u Kraljevu.


- Beba je, koliko znam, dobro – rekao je dr Parezanović.  

Porodilja je u ponedeljak transportovana iz kraljevačke bolnice u KC u Kragujevcu.

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (2)

Nova oprema za školu, bolji uslovi za talente: Fondacija Mozzart verna podrška obrazovanju