NIZOVI: PAOK baš raspucan
TIMOVI koji se u svojim ligama ističu po serijama rezultata
Foto: Tanjug / AP
POBEDE
Lokeren (Belgija 3) 14
Karabag (Azerbejdžan 1) 9
Kliftonvil (S. Irska 1) 6
Benfika (Portugalija 1) 6
Sporting (Portugalija 1) 6
Seltik (Škot. Premijer) 5
NEREŠENI
Lenjago (Italija 3A) 4
Utreht (Holandija 1) 4
Den Boš (Holandija 2) 3
Grenobl (Francuska 2) 3
Hadersfild (Eng. Šamp.) 3
Hajdenhajm (Nemačka 1) 3
PORAZI
Souf (Alžir 1) 12
Giresun (Turska 2) 9
Mec (Francuska 1) 6
Standard II (Belgija 2) 5
Andora (Španija 2) 4
Bilefeld (Nemačka 3) 4
0-2
Pro Sesto (Italija 3A) 14
Alesandrija (Italija 3A) 9
Lugo (Španija 3) 9
Majnc (Nemačka 1) 9
Virtus Entela (Italija 3B) 8
Monpelje (Francuska 1) 7
3+
Edinburg (Škot. L1) 11
PAOK (Grčka 1) 11
Ajaks (Holandija 1) 10
Karlsrue (Nemačka 2) 10
Arouka (Portugalija 1) 8
AEK (Grčka 1) 7
*nizovi se odnose na prvenstvene utakmice.
Preporučujemo
HOĆE LI LUKA JOVIĆ PONOVO ZATRESTI MREŽU ''KANARINACA''? Milan nema pravo na kiks ako misli da se bori za skudeto
03. 02. 2024. u 11:46 >> 11:46
ISTORIJSKA ODLUKA! Mečevi imaju ČETVRTINE na Svetskom prvenstvu u fudbalu u Americi, Kanadi i Meksiku!
Najnovije vesti iz fudbala su - istorijske.
08. 12. 2025. u 21:48
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.
08. 12. 2025. u 15:15
"IZGUBILI SMO DVA IGRAČA!" Saša Obradović posle Bosna - Zvezda, a pred derbi: Ovo je najgora situacija od početka sezone!
Izuzetno je zanimljivo bilo posle utakmice Bosna - KK Crvena zvezda u okviru ABA lige, jer je Zvezdin trener Saša Obradović odgovarao na brojna pitanja, od (sve lošije) kadrovske situacije u crveno-belom taboru, preko "bosanskog gostoprimstva", do burne situaciju u Partizanu usled odlaska Željka Obradovića, a upravo su crno-beli naredni rival njegove ekipe.
08. 12. 2025. u 19:34
Komentari (0)