MILOŠ RAJIČIĆ: Zvezda vraća dugove

Čitalac iz Novog Sada, tipuje mečeve 19. kola ABA lige

МИЛОШ РАЈИЧИЋ: Звезда враћа дугове

FOTO: M. Vukadinović

Subota:

STUDENTSKI - MEGA   2

Oba tima igraju lepu košarku ove sezone. Prednost bih dao Megi u neizvesnoj završnici.   

FMP - CEDEVITA OLIMPIJA  2

Olimpija nakon poraza u Skoplju mora napraviti reakciju u ovom meču i zabeležiti pobedu.  

BUDUĆNOST - IGOKEA    1

Igokea trenutno igra najlošiju košarku od njenog učešća u regionalnom takmičenju. Tipujem na sigurnu pobedu plavo-belih. 

Nedelja:

ZADAR – CRVENA ZVEZDA        2

Crveno-beli su ušli u krizu nakon poraza u derbiju od Partizana. Moraće da pokažu reakciju u ovom meču i pobede na neugodnom gostovanju u Zadru, koji joj je dužnik iz prvog dela kada je slavio u Beogradu.

PARTIZAN – BORAC    1

Borac ima velike probleme sa zdravstvenim stanjem u ekipi i veliko je pitanje u kakvom će sastavu doći na megdan Partizanu. Prognoziram ubedljivu pobedu Partizana sa preko 30 razlike.

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo

FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"

Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.

09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32

Komentari (0)