AMERIKANAC JE ODIGRAO SAMO JEDAN MEČ: NJegov protivnik je napravio čudo!

Marko Milosavljević

30. 05. 2025. u 10:39

ŠELTON i Đigante će imati obračun u trećoj rundi Rolan Garosa.

АМЕРИКАНАЦ ЈЕ ОДИГРАО САМО ЈЕДАН МЕЧ: Његов противник је направио чудо!

FOTO: Tanjug/AP

Amerikanac je odigrao samo jedan meč na turniru, a već je u trećem kolu. U prvom je savladao Sonega nakon pet odigranih setova, a zatim mu je Igo Gaston predao bez borbe.

Protiv Lorenca je proveo dosta na terenu i odmor koji je imao mu je svakkao prijao.

Njegov današnji protivnik je napravio senzaciju, u glavni žreb je došao iz kvalifikacija, a već u drugom kolu je sa turnira eliminisao Stefanosa Cicipasa.

Našao je mane u igri grčkog teniser i vešto ih iskoristio, četiri seta mu je bilo potrebno da ga slomi.

Očekujemo veliki broj gemova u ovom duelu.

NAŠ TIP: +37,5 (kvota 1,65)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Iran je jutros bio zapanjen, a sada je Tramp u šoku! Ovo uopšte nije očekivao

Iran je jutros bio zapanjen, a sada je Tramp u šoku! Ovo uopšte nije očekivao

Dok još traje krhko primire, koje je prekinulo napad na Iran započet od strane SAD i Izrael (čime su izazvali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju), i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina. Ali i Kanada - koja je priredila pravi skandal.

30. 04. 2026. u 18:41

Komentari (0)

Sve zbog veselja i 500 evra: Era Ojdanić mrtvu suprugu držao u hladnjači dva dana - To je dokaz koliki sam profesionalac