VEĆ JE OSVOJIO DVE TITULE: Kanađanin ima početak iz snova!
FELIKS Ože-Alijasim i Kenten Alis će odigrati meč prvog kola Dohe.
FOTO TANJUG/Matt Turner/AAP Image via AP
Kanađanin ima početak iz snova, već na startu sezone je osvojio dva trofeja i to će mu dati vetar u leđa.
U Roterdamu nije imao snage, došlo je do potrošnje i zbog povede je morao da preda meč Vavasoriju već u prvom kolu. Prvu titulu je osvojio u Adelejdu, da bi kasnije pehar podigao i u Monpeljeu.
Njegov današnji protivnik je u poslednjem kolu kvalifikacija bio bolji od trostrukog grend slem šampiona, Stena Vavrinke.
Naša procena je da će granica gemova biti prebačena.
NAŠ TIP: +21,5 (kvota 1,70)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
BIO JE NA KORAK OD TROFEJA: Hamada u Dohi čeka težak zadatak
18. 02. 2025. u 09:00
NE MOGU DA SE POHVALE DOBROM FORMOM: Kvalitet je na strani Rubljova
18. 02. 2025. u 08:45
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.
16. 03. 2026. u 12:26
FUDBALSKI AS PODRŽAO IRAN, A ONDA... Nije mogao ni da sanja šta će da mu se desi zbog toga
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, jednu posledicu nije očekivao - legendarni fudbaler koji je podržao nastup Iranaca na Mundijalu.
16. 03. 2026. u 16:47
TATA, IZVINI, ALI NE MOGU! Momak sa Kosova otkrio zbog čega je odjavio Srbiju
JUGOSLAVIJA je bila rasadnik košarkaških talenata. Od Vardara do Triglava su stasale takve ale da se i decenijama kasnije priča o njima i njihovim podvizima.
16. 03. 2026. u 08:20 >> 08:33
Komentari (0)