KANAĐANIN JE SLAVIO U DEJVIS KUPU: Argentinac već neko vreme ne zna za trijumf!
FELIKS Ože-Alijasim i Sebastijan Baez će odigrati meč prvog kola Bazela.
FOTO: Tanjug/AP
Kanađanin je današnjeg rivala savladao pre mesec i po dana u Dejvis kupu, nije imao previše problema u tom duelu, a konačan rezultat glasio je 2:0 (6:3, 6:3).
Feliks je svojoj zemlji te nedelje doneo tri pobede, međutim, kasnije nije blistao na ostalim turnirima.
U Japanu i Šangaju je eliminisan već u prvom kolu, dok je u Antverpenu stigao do druge runde.
Sa druge strane, Argentinac je vezao četiri poraza, poslednji je pretrpeo od Zizua Bergsa upravo u Belgiji.
Verujemo da će se u prvom setu igrati ponuđeni broj gemova.
NAŠ TIP: 8-10 (kvota 1,47)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
LAK ZADATAK ZA TROSTRUKOG PRVAKA EVROPE: "Neroazuri" su veliki favoriti u Bernu
23. 10. 2024. u 08:02
OKRŠAJ AMERIKANACA U BEČU: Šampion Stokholma je u naletu!
23. 10. 2024. u 08:47
AUSTRALIJAN OPEN, NAJNOVIJE VESTI: Rodžer Federer "sahranio" Novaka Đokovića
Najnovije vesti iz tenisa tiču se Australijan opena.
15. 01. 2026. u 20:15
OLGA, TI SI ČUDO! Danilovićeva bila na rubu ponora, pa srušila legendarnu Venus Vilijams!
OLGA Danilović odmerila je snage sa sedmostrukom grend slem šampionkom Venus Vilijams. Amerikanka je za Australijan open dobila posebnu pozivnicu i još jednom oduševila publiku podsetivši na stare dane. (6:7 (7), 6:3, 6:4)
18. 01. 2026. u 12:15
KAKVA LUDNICA NA AUSTRALIJAN OPENU: Padanje u nesvest na terenu, a potom anonimus dobio apsolutnog favorita (FOTO/VIDEO)
MALO ko je očekivao ovakav epilog u meču 11. teniserke sveta i 112. plasirane igračice na VTA listi.
18. 01. 2026. u 10:13
Komentari (0)