JANIK SE DOBRO NOSI SA PRITISKOM: Svetski broj 1 nastavlja da melje
OBRAČUN Sinera i Lehečke pratićemo u četvrtfinalu Pekinga.
FOTO: Tanjug/AP
Veliki pritisak trpi Italijan u poslednje vreme i neverovatno je da ga čitava situacija oko dopinga nije uzdrmala.
Vezao je čak 13 pobeda, polovinom avgusta je osvojio titulu u Sinsinatiju, a zatim je pokorio i Njujork.
U finalu grend slema je bio bolji od Amerikanca Tejlora Frica. U Pekingu igra u nešto sporijem ritmu, izgubio je dva seta, ali pokazao je kvalitet kada je bilo najpotrebnije.
Sa druge strane, Čeh je na startu takmičenja eliminisao Pedra Martineza, da bi dva dana kasnije srušio i Roberta Bautistu Aguta.
Verujemo da će se u prvom setu igrati ponuđeni broj gemova.
NAŠ TIP: 8-10 (kvota 1,47)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
PARTIZANOV DžELAT JE NEPOBEDIV KOD KUĆE: "Tigrovi" će napasti lidera, ali OPREZ!!! - pada kvota na dvojku
22. 11. 2024. u 15:01 >> 15:16
EVROPSKI VELIKAN U PROBLEMU: "Plavo-beli anđeli" deset utakmica bez pobede
30. 09. 2024. u 09:57
BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan deklasirana od Crne Gore. Bolja ekipa zasluženo ide dalje, ali uz ne mali skandal.
07. 12. 2025. u 19:40
MISTERIOZNA PORUKA VLADANA MILOJEVIĆA! Evo šta je trener Crvene zvezde rekao posle novog poraza, i to opet od Vojvodine!
Crvena zvezda i Vojvodina odigrali su derbi kola Superlige Srbije u fudbalu, a nakon njega, strateg aktuelnog šampiona naše zemlje, Vladan Milojević, na sebi svojstven način je sumirao utiske.
07. 12. 2025. u 19:15
CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi, a onda je otkriveno i ovo! (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
07. 12. 2025. u 13:43
Komentari (0)