BITKA ZA TROFEJ: Okršaj "bombardera"
FINALE Istborna nam donosi susret Tejlora Frica i Maksima Kresija.
FOTO: AP/Tanjug
Tejlor je svoj prvi trofej u karijeri osvojio u ovom gradu, bilo je to 2019. godine. Ove nedelje igra sjajan tenis, sa turnira je eliminisao Monteira, Bublika i De Minaura, jedino je u poslednjem okršaju izgubio set.
A šta tek reći za Maksima, u pitanju je teniser koji je ove godine "eksplodirao" i sada će igrati svoje drugo finale, 60. reket sveta je bio bolji od Opelke, Evansa, Norija i Drejpera. Čak tri Britanca je izbacio iz takmičenja.
Ovi rivali se do sada nisu sastajali, a naša prognoza je da će se na pobedničko postolje popeti uspešniji od dvojice Amerikanaca.
NAŠ TIP: Fric - Kresi 1 (kvota 1,50)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
"NISAM RAZMIŠLjAO O POVRATKU, BIO SAM SREĆAN U PARTIZANU!" Željko Obradović o dolasku u Panatinaikos
U velikom i iskrenom intervjuu za grčki OnSports u emisiji „The Locker Room“, Željko Obradović pričao je o povratku u Panatinaikos.
14. 07. 2026. u 16:32
KAKVA IGRA SRBIJE! Odavno rival nije bio ovako pregažen! Blistava partija na Evrobasketu!
Mlada košarkaška reprezentacija Srbije ostvarila je pobedu na Evropskom prvenstvu U20 u Ljubljani, pošto je u drugom kolu B grupe deklasirala Litvaniju sa 79:57 (18:12, 32:9, 16:22, 16:14).
12. 07. 2026. u 17:48
Komentari (0)