GORI SOLUN, GORI GRČKA: PAOK čeka Olimpijakos u polufinalu Kupa

Е.Х.

21. 04. 2022. u 08:13 >> 09:37

ODAVNO su "crno-beli" izgubili korak sa "crveno-belima" u tamošnjoj Superligi, te će svoju šansu za osvajanje trofeja potražiti u najmasovnijem fudbalskom takmičenju.

ГОРИ СОЛУН, ГОРИ ГРЧКА: ПАОК чека Олимпијакос у полуфиналу Купа

FOTO: EPA

Fudbaleri PAOK-a dočekaće Olimpijakos u prvom polufinalom meču Kupa Grčke. Najveći derbi najjužnije balkanske države igra se na stadionu "Tumba" u Solunu od 18 časova i 30 minuta.

Odavno su "crno-beli" izgubili korak sa "crveno-belima" u tamošnjoj Superligi, te će svoju šansu za osvajanje trofeja potražiti u najmasovnijem fudbalskom takmičenju. Izabranici Razvana Lučeskua u seriji su od čak pet utakmica bez pobede, nisu Andrija Živković i društvo u dobroj formi, ali meč sa Olimpijakosom je poseban motiv.

FOTO: EPA

 

Međutim, ekipa Pedra Martinsa je "klasa" za sebe, naslov prvaka je praktično obezbeđen, a sezona bi posebno bila uspešna ako bi se završila sa "duplom krunom".

PAOK je savladao Olimpijakos samo jednom u proteklih pet mečeva, ipak, "Tumba" donosi posebnu draž, ali treba imati na umu da je ovo tek prvo "poluvreme".

NAŠ TIP: 0-2 (kvota 1,60)

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE! Vladimir Putin izdao naređenje

"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.

24. 12. 2025. u 19:50

Komentari (0)

STEFAN NEKADA BIO MMA BORAC: Bratanac Vladana Milojevića optužen da je VOĐA NARKO KLANA