Šefild traži ekspresan povratak u elitu!
U okviru 42. kola Čempionšipa na "Bramel lejn" u goste stiže ekipa koju van zone ispadanja jedino održava minus od 21 boda sa kojim je Derbi kaunti ušao u ovu sezonu.
Foto: Profimedia
Ukoliko Šefild junajted na kraju sezone izbori plasman u plej-of, to će biti samo zahvaljujući dobroj formi na domaćem terenu. "Oštrice" na svom "Bramel Lejnu" nisu poražene na poslednjih dvanaest utakmica.
U goste im dolazi Reding, tim iz donjeg dela tabele. Reding je upao u seriju loših rezultata, naš Veljko Paunović je dobio otkaz u februaru, ali ni promena trenera Redingu nije donela pomaka na tabeli jer je sve vreme na jednoj poziciji iznad zone ispadanja, sa dobrim izgledima da se spase ispadanja u Ligu 1.
"Oštricama" su bodovi prekopotrebni, samo pobeda ih ostavlja na mestu u plej-ofu.
Ekipa trenera Insa u gostima ne igra dobro. Samo jedna pobeda na deset utakmica je premalo da bi se ugrozio Šefild junajted.
NAŠ TIP: 1 (kvota 1,6)
MARAKANA SE TRESE! Crvena zvezda neće jednog, već četvoricu reprezentativaca Srbije
JUČE se pojavila vest da bi na leto Nemanja Gudelj mogao da obuče crveno-beli dres.
06. 02. 2026. u 12:54
PEP GVARDIOLA HITNO NAPUŠTA MANČESTER SITI?! Ovo niko živ nije očekivao! "Građani" već imaju tri rešenja
Britanski javni medijski servis, Bi-Bi-Si (BBC) javlja da, prema njegovim izvorima, postoji "opipljiva nesigurnost" oko toga da li će Pep Gvardiola odlučiti da odradi poslednjih 12 meseci svog ugovora sa Mančester sitijem ili će da napusti klub već na kraju ove sezone.
06. 02. 2026. u 16:12
"TO SAMO TI MISLIŠ"! Bivši trener Novaka Đokovića zgrožen izjavom da su Siner i Alkaraz veći od "velike trojke"
TENISKI rat uveliko bukti!
06. 02. 2026. u 13:48
Komentari (0)