DOZVOLJEN RAD ZELENIH PIJACA I TOKOM VIKENDA: Uz pridržavanje epidemioloških mera
ZELENE pijace u Vranju, Vranjčkoj Banji i selu Ristovac radiće tokom predstojećeg vikenda potvrdila je za Novosti Nela Cvetković izvršna direktorka komunalnog preduzeća Komrad.
Foto: J.C.
Ona naglašava da nije dozvoljena prodaja mešovite robe. Pijaca je radila i danas ali je tradicionalno pijačni dan subotom, pa se očekuju veće gužve.
Vranjski „Komrad“ apeluje na sve građane koji dolaze na pijace, da se i dalje pridržavaju epidemioloških mera.
Dezinfekcija pijaca se obavlja posle radnog vremena tako da će i za dane vikenda biti sve dezinfikovano nakon završetka pijačnog dana.
Preporučujemo
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)