EPIDEMIJA U BRANIČEVSKOM OKRUGU: Još 45 pozitivnih testova
PREMA podacima Zavoda za javno zdravlje Požarevac, na području Braničevskog okruga registrovano je još 45 slučajeva zaraze Kovidom 19.
Foto: D. N.
U Požarevcu je obolelo 28 osoba, u Petrovcu na Mlavi 10, u Golupcu tri i u Velikom Gradištu i Malom Crniću po dve. Računajući i novoobolele, od početka epidemije u Požarevcu ukupan broj zaraženih je 3.604, u Petrovcu na Mlavi 1.514, u Velikom Gradištu 1.090, u Kučevu 597, u Golupcu 459, u Malom Crniću 361, u Žagubici 286 i u Žabarima 251.
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)