APEL JAGODINCIMA DA POŠTUJU MERE: Bolnica se bliži maksimalnom broju pacijenata
KOVID ambulanta Opšte bolnice u Jagodini beleži sve veći priliv pacijenata, pa je sve više onih koji na bolničkom lečenju ostaju od desetak dana do dve nedelje.
Foto: Z. G.
Jagodinska bolnica bliži se maksimalnom broju pacijenata od prošle jeseni. Lekari kažu da se virus, ili neki njegov novi soj, mnogo lakše širi, tako da su njime zaražene čitave porodice ili grupe ljudi koje su se družile. Zbog toga apeuluju na Jagodince da se pridržavaju propisanih epidemioloških mera, jer će u protivnom sav njihov napor, kao i vakcinacija i revakcinacija, biti uzaludni.
Pacijenti su zadovoljni uslugama koje im pružaju lekari, kao i imunizacijom, čija je organizacija za svaku pohvalu.
Preporučujemo
ČEŠKI HOTEL PROMENIO NAMENU U VREME KORONE: Umesto turista neguju beskućnike
09. 03. 2021. u 19:00
DA LI SE BRITANSKI SOJ BRŽE LEPI ZA PLUĆA? Virusolog Tanja Jovanović daje odgovor
09. 03. 2021. u 12:20
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)