EPIDEMIJA U BRANIČEVSKOM OKRUGU: Kovidom zaraženo još 12 osoba
PREMA najnovijim podacima Zavoda za javno zdravlje Požarevac, na području Braničevskog okruga registrovano je još 12 slučajeva zaraze Kovidom 19.
Foto: D. Novković
U Požarevcu je obolelo pet osoba, u Petrovcu na Mlavi i u Golupcu po dve i po jedna u Malom Crniću, Kučevu i Žagubici.
Računajući i novoobolele, od početka epidemije u Požarevcu ukupan broj zaraženih je 3.246, u Petrovcu na Mlavi 1.333, u Velikom Gradištu 968, u Kučevu 576, u Golupcu 391, u Malom Crniću 316, u Žagubici 251 i u Žabarima 219.
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)