GRADE VRTIĆ U SEFKERINU: APV odobrila 41,9 miliona dinara za taj kapitalni posao
POKRAJINSKA Vlada odobrila je sredstva Opštini Opovo za izgradnju prvog vrtića u Sefkerinu.
Foto: J.J.Baljak
Reč je o kapitalnoj investiciji, za koju su odvojili 41,9 miliona dinara. Ona podrazumeva dogradnju objekta namenjenog za Predškolsku ustanovu „Bambi“ u tom mestu.
Prema najavama predsednika opštine Miloša Markova, građevinski radovi će krenuti čim vremenski uslovi to budu dozvolili.
Preporučujemo
OBNOVLjENA SALA SINODIKA: Pokrajinska vlada finansijski pomogla radove na Hilandaru
15. 01. 2021. u 09:09
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)