U MAJDANPEKU SPREMNI ZA IMUNIZACIJU: Više od 10 odsto medicinara se prijavilo za vakcinaciju

С.М.Ј.

12. 01. 2021. u 13:29

U MAJDANPEKU još nije počela vakcinacija zdravstvenih i nemedicinskih radnika koji su se dobrovoljno prijavili da Fajzerovu vakcinu.

У МАЈДАНПЕКУ СПРЕМНИ ЗА ИМУНИЗАЦИЈУ: Више од 10 одсто медицинара се пријавило за вакцинацију

Foto SMJ

Sve pripreme su u toku, stigla su iz Instituta za javno zdravlje Srbije “ Dr Milan Jovanović Batut” dva zamrzivača, a čeka se samo isporuka vakcina.

-Za imunizaciju ovom vakcinom opredelilo se 28 zaposlenih u Domu zdravlja i Opštoj bolnici Majdanpek, što je nešto više od 10 odsto ukupno zaposlenih - rekao je dr Dragan Fudulović, direktor Doma zdravlja “Dr Veroljub Cakić” u Majdanpeku.

Inače, u ovoj opštini je tokom trećeg talasa među 610 inficiranih korona virusom bilo deset zdravstvenih radnika.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

Ćerka Luke Modrića više liči na Luku Modrića - od Luke Modrića (FOTO)