JOŠ DVA SMRTNA ISHODA: U leskovačku kovid bolnicu primljeno 19 pacijenata
U POSLEDNjA 24 časa u kovid delu leskovačke Opšte bolnice preminule su još dve osobe od posledica infekcije virusom korona. Radi se o sedamdesettrogodišnjoj Leskovčanki i muškarcu, starom 60 godina, iz Bujanovca.
Foto: I.M.
U ovom periodu kovid bolnica je imala 19 prijema i 18 otpusta, a trenutno je na lečenju 160 ljudi od kojih je 112 na terapiji kisonikom, a četvoro na respiratoru.
Od ukupnog broja pozitivan nalaz na kovid ima 113 ljudi, negativno je 26 osoba, 14 čeka rezultate, a sedam testiranje.
Među hospitalizovanima je 115 osoba iz Leskovca, 22 iz Vlasotinca, devet iz Lebana, sedam iz Bojnika, pet iz Medveđe i po jedna iz Vranja i Beograda.
U leskovačkoj Opštoj bolnici virusom korona je zaraženo 78 zdravstvenih radnika, a 135 se nalazi u izolaciji zbog kontakta sa zaraženim kolegama.
Broj pregleda u većini kovid ambulanti na područja okruga se i dalje ne smanjuje. Samo u Leskovcu lekari su juče pregledali više od 300 ljudi.
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)