PREKO 300 KONTROLA: U Pirotskom okrugu pojačane kontrole poštovanja mera
ZBOG pogoršanja epidemiološke situacije na području Pirotskog okruga, i proglašenja vanredne situacije u Dimitrovgradu i Beloj Palanci, nadležne republičke i gradske inspekcije u Pirotu, u saradnji sa Policijom pojačale su kontrolu poštovanja preventivnih mera.
Foto: V. Ć.
Samo od početka novembra obavljeno je preko 300 kontrola, međutim nije bilo prijava za nepoštovanje preventivnih mera. Kontrole se i dalje nastavljaju i pojačavaju.
Najnovije mere koje se odnose na radno vreme ugostiteljskih i uslužnih objekata se takođe poštuju, a iz Dečje ustanove u Pirotu apelovali su na roditelje dece, da ih ne dovode u vrtić ukoliko ne radi bar jedan roditelj, ili neko od članova porodice ima respiratorne probleme.
Preporučujemo
ZASEDAO LOKALNI KRIZNI ŠTAB: Sve teža epidemiološka situacija u Pirotskom okrugu
17. 11. 2020. u 16:34
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)