STIGLO SAMO 13 REZULTATA: U Leskovcu dan bez pozitivnih na virus korona
MEĐU 13 rezultata koji su, u poslednja 24 časa, stigli u leskovački Zavod za javno zdravlje (ZZJZ) ni jedan nema pozitivan nalaz na infekciju virusom korona.
Novosti
Osam rezultata odnose se na osobe koje su uzorkovane sa teritorije Leskovca, a pet na pacijente iz preostalih lokalnih samouprava Jablaničkog okruga.
Trenutno se, iz laboratorije „Vatreno oko“ u Nišu, čeka na čak 43 rezultata analiza za osobe koje su uzorkovane u ovdašnjem ZZJZ, Opštoj bolnici i domovima zdravlja okruga.
Preporučujemo
EPIDEMIOLOŠKA SITUACIJA U JABLANIČKOM OKRUGU: Lepa vest, nema obolelih
07. 09. 2020. u 12:13
JOŠ TRI NOVOOBOLELA U Leskovcu tokom vikenda stigla 52 rezultata testa na kovid
19. 10. 2020. u 13:07
RUSIJA PONOVO BRUJI O IZJAVI VUČIĆA: Reči predsednika o sankcijama udarna vest u ruskim medijima
RUSKA agencija TASS prenosi kao udarnu vest izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji je rekao sinoć da bi, ukoliko bi odlučio da uvede sankcije Rusiji, „izdao dušu naroda“.
06. 05. 2026. u 11:22
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
"NE DIRAJTE NAM PARADU!" Rusi prete Kijevu moćnim oružjem: "Ako ispalimo 2ili3, to je kao nuklearni udar"
RUSKI predsednik Vladimir Putin upozorio je Kijev da će, ako ukrajinski dronovi pokušaju da pokvare vojnu paradu na Crvenom trgu u Moskvi, u znak odmazde uslediti masovni raketni udar na centar Kijeva.
06. 05. 2026. u 11:53
Komentari (0)