NOVA VODOVODNA MREŽA: Napreduju radovi na takozvanom bojničkom putu
OKO 800 metara nove vodovodne mreže u Ulici Rade Žunić u Leskovcu je već postavljeno, a pred izvođačima radova je još polovina tog posla.
Foto: GU Leskovca
Prelazi preko ulice rade se podbušivanjem kolovoza, a svi potrošači na završenoj deonici, i iz bočnih ulica, povezani su na novu vodovodnu mrežu. Završetak ovog posla, vrednog oko 800.000 hiljada dinara, finansira JP „Vodovod“.
Iz ovog preduzeća je naglašeno da se radi o deonici gde su imali česte havarije i zbog njih velike gubitke vode. Planirani radovi u ovoj ulici biće gotovi do kraja oktobra.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GDE TI JE LjUBAVNICA?!" Neočekivano pitanje za Marića uživo u emisiji, on prebledeo: "Pet godina mlađa"
GOŠĆA je iz čista mira postavila neočekivano pitanje...
04. 07. 2026. u 22:00
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)