PREMINULE DVE ČAČANKE: Koronom zaraženo još 15 osoba
U ČAČANSKOJ bolnici tokom noći između srede i četvrtka od posledica kovida-19 preminule su dve pacijentkinje – Čačanke M. J. (68) i B. V. (61).
Foto: V. Ilić
Nakon ova dva smrtna ishoda, broj žrtava korona virusa u Čačku popeo se na 32.
Na svim odeljenjima u okviru Opšte bolnice Čačak, koja su pretvorena u kovid odeljenja, hospitalizovano je ukupno 156 pacijenata. U protekla 24 časa primljeno je 13 pacijenata, a u respiratornom centru gde su hospitalizovani pacijenti sa teškom kliničkom slikom, trenutno je osam pacijenata priključeno na respiratore.
U ustanove tercijarne zdravstvene zaštite, transportovano je sedam pacijenata.
Za poslednja 24 časau prijemno – trijažnoj ambulanti Opšte bolnice Čačak, sa simptomima i znacima kovid infekcije pregledana su 72 pacijenta, dok je iz kovid odeljenja Opšte bolnice otpušteno sedam pacijenata.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
"PREVIŠE JE LEPA, ŽELIM NjEN SKALP!" Brižit puca od ljubomore, žene vidi kao pretnju: "Neće doći u Jelisejsku palatu!"
UTICAJNI francuski novinar Florijan Tardif u svojoj novoj knjizi tvrdi da je Brižit Makron uverena da su sve žene potencijalne pretnje njenom braku, te da žele da zavedu njenog supruga Emanuela Makrona.
25. 05. 2026. u 11:20
Komentari (0)