SUSRET SA POSLODAVCIMA: Sajam zapošljavanja u Kraljevu 10. aprila
U organizaciji kraljevačke filijale Nacionalne službe za zapošljavanje (NSZ), u sredu, 10. aprila, u Domu vojske u Kraljevu, biće održan tradicionalni Sajam zapošljavanja.
G.Šljivić (arhiva)
Ovom prilikom, kako je najavljeno, oko 60 poslodavaca sa teritorije grada na Ibru i susedne Vrnjačke Banje ponudiće više od 400 radnih mesta različitih profila zanimanja, dok će istovremeno svoje nastavne programe predstaviti ovdašnje srednje škole i fakulteti.
Na ovaj načim, nezaposleni Kraljevčani, kojih na evidenciji NSZ trenutno ima oko 5.500, biće u mogućnosti da ostvare direktan kontakt sa potencijalnim poslodavcima, da predaju svoje radne biografije, kao i da na licu mesta saznaju i najsitnije detalje o pojedinim radnim mestima.
Preporučujemo
ZABRANA SAOBRAĆAJA U DELU NOVOG SADA: Do 15. avgusta radovi na Beogradskom keju
27. 03. 2026. u 15:04
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)