NA SMEDEREVSKOM STRELIŠTU OVOG VIKENDA DRŽAVNO PRVENSTVO U STRELJAŠTVU: Na turniru 137 strelaca
Predstojećeg vikenda na strelištu Sportske hale u Smederevu biće održano Prvenstvo Srbije vazdušnim oružjem u seniorskoj konkurenciji.
Streljački klub Smederevo
Pravo učešća na turniru izborilo je 137 strelaca. Na vatrenu liniju izaći će svi članovi seniorske reprezentacije koja se nedavno takmičila na Evropskom prvenstvu, strelci juniorskog nacionalnog tima i mnoge druge nade koje dolaze. Na turniru nastupaju i Zoran Arunović i Damir Mikec osvajači kvota za Olimpijske igre u Parizu 2024.
Državno prvenstvo u streljaštvu u subotu 23. marta u 12.00 časova otvoriće gradonačelnica Smedereva, Jasmina Vojinović
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
RADOST ZA UČENIKE IZ DESPOTOVCA: Besplatno letuju u odmaralištu Crvenog krsta
21. 07. 2026. u 13:29
PODSETNIK ZA MLADE PESNIKE: U toku je konkurs za dodelu nagrade „Matićev šal“
21. 07. 2026. u 11:31
PARAĆINCI, BUDITE HUMANI: Doniranje krvi sutra u opštinskom Crvenom krstu
21. 07. 2026. u 11:12
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NEMA VIŠE IZBORA U OVOJ ZEMLjI: Oglasio se predsednik i šokirao sve
PREDSEDNIK Nikaragve Danijel Ortega izjavio je da u toj centralnoameričkoj zemlji više neće biti održavani izbori, čime je dodatno zatvorio mogućnost da opozicija na izborima pokuša da preuzme vlast od administracije koju vodi zajedno sa suprugom Rozarijom Muriljo.
21. 07. 2026. u 14:01
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
SNIMLjEN U VUKOVARU: Vozaču iz Borova 2. NAJVEĆA KAZNA u istoriji Hrvatske - evo šta je zgrešio
PREMA svemu sudeći, hrvatska policija u poslednje vreme izriče sve veće novčane kazne za počinjene saobraćajne prekršaje.
20. 07. 2026. u 19:45
Komentari (0)