PROVERA SIRENA: Sistem za javno uzbunjivanje u Vlasotincu

Игор Митић
Igor Mitić

15. 03. 2024. u 05:00

ŠTAB za vanredne situacije u Vlasotincu najavio je redovnu proveru sistema za javno uzbunjivanje u ovoj kao i u svim ostalim lokalnim samoupravama Jablaničkog okruga.

ПРОВЕРА СИРЕНА: Систем за јавно узбуњивање у Власотинцу

foto: OU Vlasotince

Provera će se obaviti danas, 15. marta, u 12 časova, aktiviranjem signala za prestanak opasnosti odnosno jednoličnim tonom u trajanju od 60 sekundi.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

SVET JE ZAPANJEN! Niko ne može da veruje šta je Rus uradio u Srbiji! (VIDEO)