SUTRA ZATVARANJE MOSTA U PARAĆINU: Za saobraćaj ostaju obilazne ulice
ZBOG nastavka radova na rekonstrukciji glavnog drumskog mosta u Paraćinu u Ulici kralja Petra Prvog, od ponedeljka će taj most biti zatvoren za saobraćaj, najavili su iz Uprave za investicije te opštine i JKP „Crnica“ Paraćin.
Foto: Z. Rašić
U pitanju je ćuprija koja se nalazi na regionalnoj saobraćajnici Jagodina – Paraćin i koja je deo glavne ulice u tom gradu.
Saobraćaj će se usmeriti na alternativne putne pravce i to na ulice Branka Krsmanovića, dr Dragoljuba Jovanovića, Svetog Save, Save Kovačevića i Bore Petrovića.
- U Ulici Bore Petrovića ostaje na snazi dvosmerno odvijanje saobraćaja, a tu će i dalje biti stajališta javnog prevoza putnika. Obavezuju se vozači da poštuju privremenu saobraćajnu signalizaciju, naročito da se ne zaustavljaju i i da ne parkiraju vozila u delu Ulice Bore Petrovića gde je to znakom zabranjeno – podsećaju iz JKP „Crnica“.
Radovi na glavnom mostu započeli su prethodne godine i izvodi ih firma ,,Putevi'' iz Užica. Predstoji bušenje preostalih šipova i izmeštanje instalacija, nakon čega će stari most biti srušen i gradiće se novi.
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)