ZA SIGURNIJI ŽELEZNIČKI SAOBRAĆAJ: Obnavljaju se koloseci u šest tunela na pruzi Kučevo-Majdanpek
REKONSTRUKCIJA koloseka u šest tunela na pruzi Kučevo-Majdanpek je u završnoj fazi.
Infrastruktura železnice Srbije
Reč je o tunelima na deonici pruge Mala Krsna-Požarevac-Bor-Vražogrnac.
Ovaj obiman posao, koji decenijama nije rađen, započeo je krajem decembra prošle godine, između stanica Kaona i Majdanpek.
Očekuje se da svi planirani radovi na budu okončani u aprilu mesecu.
Preporučujemo
VESIĆ ZA "NOVOSTI": Ministar najavio novi način naplate putarine za kamione (VIDEO)
07. 03. 2023. u 12:53
MEDVEDEV BRUTALNO ZAPRETIO UKRAJINI, FRANCUSKOJ I BRITANIJI: Rusija bi morala odgovoriti nuklearnim udarom
ZAMENIK predsednika ruskog Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev zapretio je da bi Rusija mogla upotrebiti taktičko nuklearno oružje protiv Ukrajine, Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva ukoliko bi Pariz i London Kijevu pružili nuklearnu tehnologiju.
24. 02. 2026. u 13:45
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)