EPIDEMIOLOŠKA SITUACIJA: U Vojvodini 191, a u Novom Sadu 35 novoobolelih
U VOJVODINI je prethodnog dana registrovan 191 novi slučaja zaražavanja koronavirusom, što je za 42 pacijenta manje u odnosu na dan ranije. U Novom Sadu je ovaj virus registrovan kod 35 osoba, što je identično kao i prethodnog dana.
Foto: AP
U Institutu za javno zdravlje Vojvodine navode da je u ovom trenutku u Vojvodini 3011 registrovanih aktivnih slučajeva, a najveći broj je u Novom Sadu 582.
Epidemiološka situacija se i dalje ocenjuje kao nepovoljna.
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)