POŽAR NA VRŠAČKOM BREGU U FAZI LOKALIZACIJE: Vatrogasne ekipe na terenu, ističu da nema mesta panici
POŽAR koji je izbio danas, oko 15 časova, na Vršačkom bregu, je u fazi lokalizacije.
Foto: Instagram/vrsaconline
Vatrena stihija, koja je izbila u delu šume u kom nema stambenih objekata, izbila je oko 17 časova.
Izlaskom na teren vatrogasne ekipe su utvrdile da gori severna strana brega, nisko rastinje i šuma.
Trenutno se na terenu nalazi 16 vatrogasaca sa šest vozila, i požar je u fazi lokalizacije.
Sprečeno je širenje požara ka repetitoru i vodotornju za snabdevanje vodom.
U gašenju požara učestvuje JKP vodovod "Drugi oktobar" sa 2 cisterne i 30 radnika, JKP Srbija šume sa dva vozila i pet ljudi, kao i pripadnici policije koji regulišu saobraćaj.
Nema povređenih niti stradalih.
BONUS VIDEO:
POŽAR KOD PREŠEVA STAVLjEN POD KONTROLU: Vatrogasci-spasioci se celu noć borili sa vatrom
Preporučujemo
TRAGEDIJA U AMERICI: Vatrogasac tokom gašenja požara otkrio da mu je poginula porodica
06. 08. 2022. u 18:56
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)