KOVID PRESEK: U Pčinjskom okrugu znatno smanjen broj novozaraženih

Јелена Стојковић
Jelena Stojković

24. 02. 2022. u 14:25

PREMA poslednjim podacima Gradskog štaba za vanredne situacije, na Kovid 19 testirane su 284 osobe sa teritorije Pčinjskog okruga.

КОВИД ПРЕСЕК: У Пчињском округу знатно смањен број новозаражених

Foto: D. Ristić

Analize su pokazale da je 69 osoba zaraženo koronavirusom. Od tog broja 39 je iz Vranja, 11 iz Surdulice, po 6 iz Bujanovca i Vladičinog Hana, 4 iz Preševa, 2 iz Trgovišta i jedan iz Bosilegrada.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki