VRANJE: Dve ulice u centru grada bez vode zbog radova
ZBOG radova na izradi vodovodnog priključka u ulici Jovana Hadživasiljevića, bez vode će biti potrošači u pomenutoj ulici i ulici Hercegovačkoj do završetka radova. Iz gradskog Vodovoda mole potrošače za razumevanje i strpljenje, radovi će biti završeni u najkraćem mogućem vremenskom periodu. .
Foto: J.S.
JP „VODOVOD“ Vranje, preporučuje korisnicima da po nestanku vode, a po normalizaciji vodosnabdevanja ne koriste vodu za piće i pripremu hrane sledeća dva sata, a da u tom periodu izvrše ispiranje kućnih instalacija.
Voda je ispravna hemijski i bakteriološki, ali zbog transporta čestica iz cevovoda nakon obavljene intervencije nije preporučljivo koristiti je u gore pomenute svrhe u naredna dva sata po normalizaciji vodosnabdevanja
Preporučujemo
Stipendije za studente: U Kikindi daju i podsticaje uspešnim akademcima
21. 04. 2026. u 21:45
Jadrani vazda slobodari: Sećanje na otpor fašistima u Donjem Dobriću kod Loznice
21. 04. 2026. u 18:32
Sada je definitivno puklo savezništvo SAD i Ukrajine: Zelenski uradio nešto nezamislivo
UKRAJINSKO rukovodstvo, nakon više od godinu dana napora da održi stabilne odnose sa administracijom predsednika SAD Donalda Trampa, javno je priznalo krah dosadašnjeg partnerstva.
20. 04. 2026. u 20:41
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Neće više nastupati: Zdravko Čolić odbio koncerte, ovo je razlog
KAO razlog Zdravko Čolić je naveo umor, ali i unapred dogovorene porodične obaveze.
21. 04. 2026. u 10:37
Komentari (0)