BAZEN U PARAĆINU OD PONEDELJKA U FUNKCIJI: Plivači se vraćaju treninzima, građani rekreaciji
JEDINI zatvoreni bazen u Pomoravskom okrugu, koji je u sastavu SRC „Paraćin“, od 31. januara je ponovo u funkciji, posle pauze koja je – radi servisiranja - trajala od 17. decembra prošle godine.
Foto: Z. Rašić
Temperatura vode dostigla je optimalnih 26 stepeni, pa su iz ove sportske ustanove obavestili korisnike o početku rada.
Dnevni termin za građane je od 12 do 16 sati, a noćni od 22 sata do jedan iza ponoći.
Više plivačkih klubova i vaterpolo klub dobili su obaveštenja o svojim terminima za treninge u vremenu od 17 do 22 sata.
Preporučujemo
MAJA GOJKOVIĆ O BORBI ZA DRUŠTVO BEZ NASILjA Položaj žena sve bolji i bolji
09. 12. 2025. u 20:00
SVEČANO OTVORENE NOVA ZGRADA MZ I OBNOVLjENA SALU SOKOLSKOG DRUŠTVA Futogu po zasluzi
09. 12. 2025. u 16:29
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)