BEZ GREJANJA U CENTRU KIKINDE: Ponovo havarija na toplovodu
Deo stanova, škola i poslovnih prostorija u centru Kikinde danas, od 14 sati, ostao je bez centralnog grejanja, koje je isključeno zbog radova na sanaciji havarije.
Foto: R. Šegrt
Iz JP “Toplana” saopšteno je da će radijatori biti hladni u zgradama OŠ “Feješ Klara”, Gimnazije “Dušan Vasiljev”, Ekonomsko-trgovinske škole, Tržnom centru “Pijace”, u dve zgrade u Ulici Vojvode Putnika 21-23 i u stambenoj zgradi “Mikinica”. Završetak radova i ponovno grejanje očekuje se u kasnim popodnevnim ili ranim večernjim satima.
Ovo je treće isključenje daljinskog grejanja u centru garad od početka prošle nedelje, zbog saniranja havarije na toplovodu.
Preporučujemo
ŠLjIVA ULAZI U FAZU CVETANjA: Evo koji rizik donosi najavljena obilna kiša
26. 03. 2026. u 15:04
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske
UKRAJINSKE specijalne službe su isporučile uloške za cipele sa ugrađenim eksplozivnim napravama jedinicama Oružanih snaga Ruske Federacije, saznao je „Militarny“ od izvora u jednoj od specijalnih službi. Prema rečima izvora, operativci su uspeli da izgrade mrežu za isporuku uz pomoć ruskih dobrovoljaca, a prve isporuke su se dogodile početkom marta. Broj predmeta se navodno meri desetinama hiljada.
26. 03. 2026. u 12:34
Komentari (0)